Wspólny format BrandBuddies i MTV Polska, w którym influencerzy podejmują się wyzwań. Oglądaj w Internecie i TV.
Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Tosia

Najmłodsza w ekipie. Przed kamerą czuję się jak ryba w wodzie. Przez wielu znana jak Samosia. Marzy o własnym programie w telewizji. Kocha tworzyć materiały dla swoich widzów. W roli reporterki sprawdziła się doskonale, ale o tym dowiecie się już niebawem.

Janek (Pasiek)

Pasjonuję się sportem, ale ceni sobie również dobry wygląd, dlatego są mu bliskie nowinki modowe. Kocha koszykówkę, w którą gra od 8 roku życia. Liczy, że w najbliższym czasie w większym stopniu opanuje pracę w zespole. Uwielbia czytać książki, ale chętnie obejrzy dobry film czy serial, dlatego w liceum wybrał profil teatralno-filmoznawczy.
Zawsze daje z siebie maksimum możliwości.

Julia (@pszczolkax)

Jej największą pasją jest musical. Gra teatralnie, śpiewa i uwielbia język angielski. W przyszłości chciałaby to powiązać i pracować na deskach teatrów West End'u czy nawet Broadway'u. Ostatnio wkręciła się też w fotografię i filmy. Poza tym ma w sobie mnóstwo energii i pomysłów, które realizuje w internecie! Ma nadzieję, że stworzy wspólnie z ekipą własny spektakl!

Kacper (jasperrr55)

Kacper to najmłodszy facet w ekipie! Kocha wszelakie nowinki technologiczne. Telefon to jego dobry przyjaciel. Fan gadżetów.
Interesuje się projektowaniem wnętrz co w jego młodym wieku nie należy do typowych zajawek. Nie boi się wyzwań, jest pomysłowy, zabawny i kreatywny!

LukiPoland

Finalista Mam Talent, który jest piłkarskim TikTokerem. Dwukrotny Mistrz Europy i aktualny Mistrz Polski we Freestyle Footballu. Uwielbia występować, rozmawiać, wchodzić w interakcję z widownią - na żywo i w sieci. Z piłką zwiedził ponad 20 krajów. Lubi kawę.

Matisowy

Interesuję się technologią, modą i podróżami! Nie wie czy większą część życia spędza w aucie, czy pociągu. Jego marzeniem jest mieć własne miejsce na Ziemii. Zaczął od pokoju, który urządził po swojemu, chce skończyć na domku nad jeziorem!
W Ekipie czasami przemienia się w rolę kamerzysty!