This site uses cookies. Find out more I AGREE
Weronika

Jej największą pasją jest makijaż. Marzy, aby w przyszłości malować gwiazdy podczas wielkich wydarzeń. Z łatwością przychodzi jej zawieranie nowych znajomości. Ma ogromny dystans do siebie, dlatego hejt jej nie rusza. Kocha Włochy i panujący tam klimat. Przygodę z makijażem rozpoczęła przez przypadek, a teraz nie wyobraża sobie bez tego swojego życia. Znalazła swój mały cel w życiu.

Julia (@pszczolkax)

Jej największą pasją jest teatr. Kocha Szekspira. Śpiewa i uwielbia język angielski. W przyszłości chciałaby to wszystko powiązać i grać w musicalach w anglojęzycznym państwie. Poza tym ma w sobie mnóstwo energii i pomysłów, które realizuje w internecie!
Ma nadzieję, że stworzy w wspólnie z ekipą własny spektakl, który wystawi na deskach teatru.

Wiktoria

Wiktoria nie boi się wyzwań i nigdy się nie poddaje. Jej największą pasją jest piłka ręczna, którą trenuje od 10 lat. Kiedy skończy liceum, chciałaby grać w dobrym klubie. Jej zamiłowanie do sportu nie kończy się tylko na piłce. Aktywnie uczęszcza na siłownie i zajęcia zumby. Swoją energią i uśmiechem zarazi każdego, kto będzie miał okazję spędzić z nią trochę czasu!

Janek (Pasiek)

Pasjonuję się sportem, ale ceni sobie również dobry wygląd, dlatego są mu bliskie nowinki modowe. Kocha koszykówkę, w którą gra od 8 roku życia. Liczy, że w najbliższym czasie w większym stopniu opanuje pracę w zespole. Uwielbia czytać książki, ale chętnie obejrzy dobry film czy serial, dlatego w liceum wybrał profil teatralno-filmoznawczy.
Zawsze daje z siebie maksimum możliwości.

Wiktor i Władek

Nagrywają w dwójkę, oboje uwielbiają sport i dobrą zabawę. Władek w przeszłości był kapitanem drużyny piłkarskiej i liczy, że zostanie jednym z liderów projektu. Wiktor uwielbia modę, niegdyś ćwiczył akrobatykę.
Przygodę na TikToku zaczęli niedawno a ich niektóre filmy mają już po kilka milionów wyświetleń. Głodni rywalizacji o najwyższe cele.

Adam

Jak każdy facet ciągnie go do motoryzacji, gier i elektroniki. Zabawa głosem, zaczęła się przez to, że pochodzi z muzykalnej rodziny. Jego główną inspiracją w świecie muzycznym jest Calum Scott. Z upartością dąży do celu i wierzy, że się uda!
W przyszłości chciałby zostać piosenkarzem lub dubbingować znane filmy oraz bajki.

Wanesa

Ma duszę artystyczną. Interesuję się śpiewem, teatrem, fotografią i dubbingiem. Kreatywność to jej drugie imię! Aktualnie uczy się w zawodzie fotografa, ale swoją przyszłość chce związać z musicalem oraz dubbingiem.
Czy śledzimy narodziny nowej gwiazdy nowojorskich scen?

Kacper (jasperrr55)

Kacper to najmłodszy facet w ekipie! Kocha wszelakie nowinki technologiczne. Telefon to jego dobry przyjaciel. Fan gadżetów.
Interesuje się projektowaniem wnętrz co w jego młodym wieku nie należy do typowych zajawek. Nie boi się wyzwań, jest pomysłowy, zabawny i kreatywny!

Paulina i Mateusz

Nagrywają we dwoje, pasjonują ich podróże oraz sport. Są parą, choć wyglądają jak rodzeństwo. Paulina w wieku 7 lat pokochała taniec i do dziś realizuje się w tańcu współczesnym, jej marzeniem jest wystąpić w musicalu. Mateusz uwielbia spędzać wolny czas na siłowni, chciałby zostać trenerem personalnym. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Razem chcą zwiedzić cały świat.

Matisowy

Interesuję się technologią, modą i podróżami! Nie wie czy większą część życia spędza w aucie, czy pociągu. Jego marzeniem jest mieć własne miejsce na Ziemii. Zaczął od pokoju, który urządził po swojemu, chce skończyć na domku nad jeziorem!
W Ekipie czasami przemienia się w rolę kamerzysty!

Petrek

Jest uczniem 2 klasy liceum. Pochodzi ze Śląska. Uwielbia tańczyć, jest samoukiem. Od 4 lat taneczną ekspresją buduje swoją pewność siebie. Uwielbia spotkania z przyjaciółmi, rozmowy, wspólne zajawki. Jego marzeniem jest wystąpić w teledysku znanej gwiazdy. Bardzo lubi biologię i chciałby zostać w przyszłości psychologiem.