This site uses cookies. Find out more I AGREE
Matisowy

Interesuję się technologią, modą i podróżami! Nie wie czy większą część życia spędza w aucie, czy pociągu. Jego marzeniem jest mieć własne miejsce na Ziemii. Zaczął od pokoju, który urządził po swojemu, chce skończyć na domku nad jeziorem!
W Ekipie czasami przemienia się w rolę kamerzysty!

Julia (@pszczolkax)

Jej największą pasją jest teatr. Kocha Szekspira. Śpiewa i uwielbia język angielski. W przyszłości chciałaby to wszystko powiązać i grać w musicalach w anglojęzycznym państwie. Poza tym ma w sobie mnóstwo energii i pomysłów, które realizuje w internecie!
Ma nadzieję, że stworzy w wspólnie z ekipą własny spektakl, który wystawi na deskach teatru.

Kacper (jasperrr55)

Kacper to najmłodszy facet w ekipie! Kocha wszelakie nowinki technologiczne. Telefon to jego dobry przyjaciel. Fan gadżetów.
Interesuje się projektowaniem wnętrz co w jego młodym wieku nie należy do typowych zajawek. Nie boi się wyzwań, jest pomysłowy, zabawny i kreatywny!

Wanesa

Ma duszę artystyczną. Interesuję się śpiewem, teatrem, fotografią i dubbingiem. Kreatywność to jej drugie imię! Aktualnie uczy się w zawodzie fotografa, ale swoją przyszłość chce związać z musicalem oraz dubbingiem.
Czy śledzimy narodziny nowej gwiazdy nowojorskich scen?

Janek (Pasiek)

Pasjonuję się sportem, ale ceni sobie również dobry wygląd, dlatego są mu bliskie nowinki modowe. Kocha koszykówkę, w którą gra od 8 roku życia. Liczy, że w najbliższym czasie w większym stopniu opanuje pracę w zespole. Uwielbia czytać książki, ale chętnie obejrzy dobry film czy serial, dlatego w liceum wybrał profil teatralno-filmoznawczy.
Zawsze daje z siebie maksimum możliwości.

Wiktor i Władek

Nagrywają w dwójkę, oboje uwielbiają sport i dobrą zabawę. Władek w przeszłości był kapitanem drużyny piłkarskiej i liczy, że zostanie jednym z liderów projektu. Wiktor uwielbia modę, niegdyś ćwiczył akrobatykę.
Przygodę na TikToku zaczęli niedawno a ich niektóre filmy mają już po kilka milionów wyświetleń. Głodni rywalizacji o najwyższe cele.

Adam

Jak każdy facet ciągnie go do motoryzacji, gier i elektroniki. Zabawa głosem, zaczęła się przez to, że pochodzi z muzykalnej rodziny. Jego główną inspiracją w świecie muzycznym jest Calum Scott. Z upartością dąży do celu i wierzy, że się uda!
W przyszłości chciałby zostać piosenkarzem lub dubbingować znane filmy oraz bajki.

Kosper

Stary wyjadacz Youtuba! Poza nagrywaniem w Internecie jego największym hobby jest Japonia. Począwszy od kultury, jedzenia, po mangę i anime. Uwielbia współpracować z ludźmi, dlatego ogrom radości sprawiają mu gry komputerowe oraz planszówki z przyjaciółmi. Dopadła go również moda na oglądanie filmów i seriali.
Jego atutem jest kreatywność.

Natalia (nylaa.a)

Wielka pasjonatka sportu. Od 13 lat trenuje skoki do wody i akrobatykę. Robi salta z miejsca! Jest wielokrotną mistrzynią Polski w skokach do wody. Ze względu na azjatyckie korzenie jest zafascynowana tą kulturą, głównie Korei i Japonii. Kocha zwierzęta, ma kota :)
Jako jedna z pierwszych w Polsce zdobyła milion obserwujących na TikToku.