Wspólny format BrandBuddies i MTV Polska, w którym influencerzy podejmują się wyzwań. Oglądaj w Internecie i TV.
Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Ekipa zaczęła swoje zmagania w programie. Na początek zmierzyła się z improwizacją!
I od razu stanęła przed wyzwaniem. Kto poradził sobie najlepiej, kogo wskazali jurorzy? Zobaczcie pierwszy odcinek! Gościem specjalnym jest aktorka Julia Wróblewska.

Improwizacja to tworzenie czegoś z niczego, bez przygotowania, mówienie czegoś na zadany temat spontanicznie w obecności innych. Dobra improwizacja to prawdziwa sztuka! Ekipa uczyła się jej pod okiem Piotra Gasika, trenera ze Szkoły Impro.

Z odcinka dowiecie się między innymi:
- czy Tosi uda rozdać się autografy? Dlaczego Pasiek i Wiktor szydełkują drutem kolczastym?
- czy zdaniem Kosper i Jaspera węże mogą pomóc w wychowaniu dzieci?
- kto poradzi sobie najlepiej zdaniem jurorów w składzie Julia Wróblewska (aktorka), Lady Nina Sztos (prowadząca) oraz Piot Gasik (trener improwizacji)

Jednak finalnie zwycięzców wybierzecie jednak Wy! Na naszym Instagramie (https://www.instagram.com/ekipafollovers/) oraz TikToku (https://www.tiktok.com/@follovers) znajdziecie wszystkie występy z zadania finałowego (dwugłowy profesor). Za pomocą reakcji, komentarzy wskażcie kto poradził sobie najlepiej! Scenka najlepszego duetu trafi do social mediów Comedy Central, zwycięska para zgarnie też po 10 punktów indywidualnych, które pomogą uczestnikom w programie. Koniecznie wyraźcie swoje zdanie!

Link do odcinka: https://www.youtube.com/channel/UCaUXVa1FJVgmoc1yuc_mizQ/featured?view_as=subscriber

Nowe odcinki ekipy FOLLOVERS w środy o 18.00 na naszym YouTube. Relacji z przygód ekipy szukajcie także na antenach MTV Polska, Comedy Central oraz Nickelodeon!

Zobacz również:

Fajny taki tytuł
Świat, w którym nie można być z ekipą
Świat, który jest zamknięty wyłącznie w domach oraz przestrzeni internetowej był czymś nowym dla każdego. Sytuacja, której jesteśmy świadkami globalnie stanowi punkt, który na pewno znajdzie swoje miejsce w podręcznikach historii ( w jakiejkolwiek formie będą one funkcjonowały).
Czytaj dalej >>

Komentarze